(050) 401-90-42 (Viber)
(067) 540-04-25

Друкарня «Колорит»

 Фірма «Колорит» почала свою діяльність 1994 году. Майже за 30 років роботи наше підприємство отримало великій досвід у виготовленні продукції високої якості, досягнувши вагомих успіхів у поліграфічному виконанні та видавничій підготовці книжної та рекламної продукції. Нами був відкритий перший у Харкові цех шовкографічного друку на базі сучасних європейськіх друкарських технологій  із застосуванням поліграфічних матеріалів кращих світових виробників.

 Багаторічний досвід в галузі рекламної поліграфії дає нам можливість виконувати як традиційні, так і ексклюзивні друкарськіі роботи. Ми завжди намагаємося рухатись в ногу із часом, знаходячись у постійному пошуку нових ідей та напрямків у поліграфії. Так, у 2013 році наша компанія запустила нову виробничу ділянку, та ми освоїли випуск нового типу продукцції - високоякісної упаковки із картону. Цей напрямок діяльності відкриває нові перспективи для розвитку взаємовигідних відносин із нашими клієнтами та надає нам можливість розширення асортименту виготовляємої продукції. Наша друкарня оснащена сучасною технікою, яка дозволяє працювати із замовленнями різної складності, а виробництво повного циклу гарантує виконання робіт у найкоротші терміни.
 Ми дуже шануємо наших клієнтів та дорожимо своєю репутацією відповідального виготовлювача якісної продукції. Наші спеціалісти завжди готові вам допомогти та приступити до виконання замовлення на будь-якій стадії його підготовки.


o-kompanii.jpg
Зворотній зв'язок